Tulosta
Kategoria: Tulokset

M Yleinen 3000 
1.Isola Markus OHS 09:47,0
2.Vaara Jukka RDS 10:47,0
3.Vasenius Janne Rpu 11:36,0
4.Saarela Tuukka AMC 15:33,0


M40 3000 m
1.Ronkainen Teppo ONMKY 09:35,0
2.Ruotsala Ilkka KittU 10:24,0
3.Määttä Janne RasHy 11:41,0


M45 3000 m
1.Ilvesluoto Jyrki RDS 10:22,0
2.Ranta Kalevi Roi 11:44,0

 

M50 3000 m

1.Pirttijärvi Asko RDS 13:32.7


M55 3000 m
1.Jylhänlehto Kari PudU 11:21,0
2.Määttä Aimo RDS 11:46,0
3.Peteri Matti FHL Kunto-Apu 13:32,0
4.Heikkilä Timo SaSa 13,36,3


M60 3000 m 
1.Illikainen Timo PudU 12:50,0
2.Suopela Kuisma TerTe 13:19,0
3.Kuivalainen Pekka KittU 14:00,0
4.Lilja Antti RDS 15:57,0


M65 3000 m
1.Puolakka Väinö RDS 14:10,0
2.Krigsholm Pentti RDS 15:27,0


M70 1000 m 
1.Pitkänen Paavo RDS 04:47,0


M75 1000 m
1.Jumisko Timo RDS 04:48,0
2.Lukkari Oiva AlatPi 05:37,0




M85 1000 m
1.Väisänen Aarne RDS 07:48,0


M95 1000 m 
1.Hakanpää Tauno RDS 11:42,0

N 3000 m
1.Haataja Anna LaLu 11:01,0
2.Antonia Haga 12:30,0


N35 3000 m
1.Luiro Ilona AMC 11:36,0
2.Javarus Leena Roi 13:45,0
3.Mikkola Ilona Roi 13:57,0


N40 3000 m
1.Davidila Johanna LaLu 11:02,0
2.Maijala Mervi OH 13:53,0
3.Torvinen Sirpa OH 14:11,0



N45 3000 m

1.Viitanen Kirsi RDS 12:49,4
2.Kuivalainen Kati 13:58,0


N 1000 m 
1.Elomaa Iida LaLu 03:45,0



P9 1000 m 
1.Kähkönen Kasper LaLu 04:14,0
2.Pulju Eetu LaLu 04:52,0


P11 1000 m 
1.Pitkänen Joakim Lalu 03:41,0
2.Aikioniemi Joakim LaLu 03:51,0
3.Rantala Jussi LaLu 04:03,0

4.Raudasoja Valtteri LaLu 04:29,0



P17 1000 m
1.Rahkola Mikko LaLu 02:38,0
2.Hietanen Harri LaLu 02:47,0



P19 1000 m
1.Ruokamo Aleksi PosPy 03:07,0
2.Hyvönen Arvi LaLu 03:12,0

TP9 1000m

1.Raudasoja Viivi LaLu 04:11,0
2.Halme Nanna 04:17,0
3.Karhumaa Weera 04:37,0
4.Mikkola Anni TaiP 05:10,0
5.Luiro Maija 05:10,0


T11 1000 m
1.Ojala Jenni LaLu 03:48,0
2.Karhumaa Wiivi LaLu 03:52,0
3.Ojanaho Ansa-Lotta LaLu 04:02,0
4.Kähkönen Emilia LaLu 04:04,0
5.Ruotsala Siiri LaLu 04:22,0


T13 1000 m 
1.Aikioniemi Aila-Alisa LaLu 03:43,0
2.Rantala Aino LaLu 04:00,0
3.Korteniemi Maria LaLu 04:16,0


T17 1000 m
1.Rahkola Ella-Noora LaLu 03:15,0
2.Korva Eveliina Kev 03:30,0
3.Reijonen Erika OH 03:48,0


T19 1000 m 
1.Kouva Jenna-Riitta PosPy 03:49,0