LOHIJÄRVEN KUOHU RY
VOIMISTELU ja URHEILUSEURA
NAVIGOINTI
Siirry sisältöön
45. Vappuhölkkä
Lohijärven Kuohun 45. Vappuhölkkä 1.5.2019

Tytöt 5
1 Salmi Hilda 01:28:00
2 Heikka Julia Lohku 01:53:00
3 Katisko Iida Lohku 02:09:00
4 Lindgren Ilona 02:18:00

Tytöt 7
1 Lanko Mette Lohku 01:12:00
2 Lamsijärvi Aino Lohku 01:19:00
3 Katisko Aada Lohku 01:22:00

Tytöt 9
1 Kvist Madelina Lohku 02:37:00
2 Lohiniva Minea Lohku 02:42:00
3 Kiviniemi Alisa Lohku 02:55:00
4 Kvist Aada Lohku 03:15:00
5 Katisko Ella Lohku 03:29:00

Pojat 5
1 Lanko Lari Lohku 01:37:00
2 Orajärvi Noel VKV 01:47:00
3 Pasula Eelis 01:49:00
4 Peltonen Patrik 02:42:00

Pojat 7
1 Jansson Otto Lohku 01:22:00

Pojat 9
1 Hirsivaara Kalle VKV 02:16:00
2 Tilja Paulus 02:49:00

Tytöt 11 1 km
1 Lakkapää Aina Aavu 04:35:00
2 Kangas Jenny Lohku 04:51:00
3 Lamsijärvi Jenni Lohku 05:31:00

Tytöt 13 1 km
1 Kulju Saara 04:05:00

Tytöt 15 2 km
1 Salo Nea Alpi 08:00:00
2 Orajärvi Anna-Sofia VKV 08:01:00
3 Lantto Silja 08:53:00
4 Raappana Emma Alpi 08:53:00

Pojat 11 1 km
1 Kulju Henrik 03:35:00
2 Hirsivaara Onni VKV 03:57:00
3 Petrelius Erkka Pohjan Koitto 04:01:00
4 Korpi Juuso 04:04:00
5 Lamsijärvi Akseli Lohku 04:30:00
6 Hallikainen Luukas Lohku 05:49:00

Pojat 11 2 km
7 Välimaa Topias Aavu 06:51:00

P 13 2 km
1 Kulju Erik 07:50:00
2 Dieng Issa N88 13:16:00

Pojat 15 3 km
1 Peltovuoma sampo Pohjan Koitto 11:29:00
2 Lamsijärvi Santeri Lohku 16:14:00

Naiset 50 5 km
1 Harnesk Teija Soukolojärvi 23:23:00
2 Honkaniemi Maarit 24:42:00
3 Hallikainen Elli-Tarja 25:58:00

Naiset 40 5 km
1 Raudasoja Paula Pohjan Koitto 20:45:00
2 Tiiperi Marika Alpi 21:40:00
3 Hannunen Miia 26:05:00

Naiset 50 5 km
1 Harnesk Teija Soukolojärvi 23:23:00
2 Honkaniemi Maarit 24:42:00
3 Hallikainen Elli-Tarja 25:58:00

Naiset 17 5 km
1 Petrelius Enni Pohjan Koitto 19:31:00
2 Pääkkönen Nea 24:21:00

Miehet 50 5 km
1 Honkaniemi Veijo 17:32:00
2 Kariniemi Esko RDS 18:53:00
3 Laakkonen Juhani N88 19:10:00
4 Kuusela Teuvo 19:12:00
5 Pasma Atso N88 20:21:00
6 Kyllönen Olli Rovaniemi 20:55:00
7 Hyrkäs Marko Team Tornedalen 21:48:00
8 Koivisto Seppo Lohku 23:17:00

Miehet 60 5 km
1 Rundgren Jarmo 18:17:00
2 Tennilä Matti RDS 21:47:00
3 Hast Markus 22:45:00

Miehet 5 km
1 Rahkola Mikko Pudasjärven urheilijat 16:20:00
2 Latvala Juho RDS 16:32:00
3 Herttuala Jusso Aavu 18:02:00
4 Välitalo Ilkka-petri MKV 18:48:00
5 Vilppola Juho 19:03:00
6 Keränen Mikko 20:20:00
Hölkkäsarja 3 km
1 Pitkänen Joakim Pohjan Koitto 10:29:00
2 Rissanen Joona Laplu 11:00:00
3 Juuso Jarmo RDS 12:20:00
4 Springare Heimo Terte 12:23:00
5 Vähärautio Jyrki 13:00:00
6 Hast Markus 13:19:00
7 Uusimäki Ville 13:47:00
8 Naalisvaara Reijo 14:00:00
9 Jansson Antti Lohku 14:23:00
10 Veteläinen Aimo Kapustan Kalske 14:53:00
11 Välimaa Lauri 15:09:00
12 Suopela Kuisma Terte 15:23:00
13 Uusimäki Jyrki 15:37:00
14 Kuukasjärvi Arto Kapustan Kalske 16:01:00
15 Kuukasjärvi Tarja Kapustan Kalske 16:14:00
16 Lamsijärvi Santeri Lohku 16:14:00
17 Timonen Maarit 16:14:00
18 Lamsijärvi Veera Lohku 17:35:00
19 Viiri Mika Lohku 17:57:00
21 Heikka Tarja Lohku 18:45:00
20 Uusimäki Sari 18:45:00
22 Palokangas Marja-leena Lohku 19:08:00
23 Lamsijärvi Martta Lohku 19:19:00
24 Lamsijärvi Akseli Lohku 20:39:00
25 Lamsijärvi Aino Lohku 21:03:00
26 Välimaa Sara 21:08:00
27 Vapa Satu Suunta 2000 29:34:00
28 Lamsijärvi Jenni Lohku 29:45:00
29 Lamsijärvi Sanna Lohku 30:15:00








 
 
 

Joomla templates by a4joomla