15km yleinen 
 
 1. Stenbäck Janne Kuusamon erä veikot 58:45
 2. Huhtalo Pasi Aavasaksan kisa 1:07:49
 3. Tuunainen Ville Roki Vetskut 1:11:24
 
 10km naiset yleinen
 
 1. Luiro Ilona AMC 42:51
 2. Raudasoja Paula Roi 47:49
 
 10km miehet 40v
 
 1. Kuusela Teuvo Kemi 39:24
 2. Väliahdet Risto RDS 43:49
 3. Kontio Risto LaLu 44:02
 4. Virta Jani Roi 46:58
 5. Turtiainen Tero Roi.Mar.Hiiht 48:35
 
 10km naiset 40v
 
 1. Irma Vepsäläinen 47:22
 2. Sipola Mari Kemi 53:22
 
 10km miehet 50v
 
 1. Määttä Aimo RDS 43:06
 2. Karjalainen Tapani RDS 43:38
 3. Kämäräinen Heikki Roi 44:33
 4. Suomalainen Juha OH 47:24
 5. Suonansalo Jorma RDS 50:07
 
 10km miehet 60v
 
 1. Tuisku Kauko RDS 39:57
 2. Kähkönen Kauko Ruotsi 42:24
 
 5km naiset kuntosarja 
 
 1. Mäki-Ruusas Tanja Roi 24:21
 
 3km miehet 70v
 
 1. Lukkari Oiva Alpi 17:00
 
 5km miehet 65v
 
 1. Ahola Timo RDS 21:46
 2. Pudas Eino KittVo 23:38
 3. Puolakka Väinö RDS 25:03
 4. Pitkänen Paavo RDS 25:22
 
 5km naiset 50v
 
 1. Maijula Seija LapVe 23:40
 
 1km miehet 80v
 
 1. Harju Paavo RDS 9:01
 
 3km tytöt 18v
 
 1. Tömänen Birgitta OH 13:48
 
 1km tytöt 12v
 
 1. Aikioniemi Aila-Aliisa 4:17
 2. Mansikka Annika Roi 6:21
 
 1km pojat 12v
 
 1. Kontio Topias LaLu 3:43
 2. Karhumaa Ville LaLu 3:44
 
 500m tytöt 10v
 
 1. Rovasalo Emma KUY 2:06
 
 500m pojat 10v
 
 1. Karhumaa Valtteri LaLu 1:53
 2. Aikioniemi Joakim LaLu 1:59
 
 500m tytöt 8v
 
 1. Karhumaa Viivi Lalu 2:01
 2. Raudasoja Wiivi OH 2:22
 3. Luiro Roosa OH 2:29
 
 500m pojat 8v
 
 1. Salmela Joel Roi 2:01
 2. Raudasoja Valtteri Roi 2:25
 3. Mansikka Mikael Roi 2:29
 4. Lilja Anssi Roi 3:46
 
 50m tytöt 6v
 
 1. Karhumaa Weera LaLu 11
 2. Virta Aada Roi 12
 3. Luiro Maija OH 12:50
 
 50m pojat 6v
 
 1. Mäki-Runsas Veikka OH 10
 2. Tuunainen Eeli Fc Lynx 11:50
 3. Salmela Juho Roi 12
 4. Hirvelä Roni Roi 13
 5. Tervo Turo KKV 16
 
 50m tytöt 4v
 
 1. Tervo Savanna KKV 16
 2. Välimaa Nea Roi 19
 
 50m pojat 4v
 
 1. Mäki-Runsas Roi 13
 2. Leppänoro Niko Roi 18
 3. Välimaa Leevi Roi 25
 
 SUOJUOKSUN SM
 1km miehet 45v
 
 1. Lehtinen Juha-Matti KeMaKul 5:38
 2. Turtiainen Tero Roi.Mh 7:22
 
 1km naiset 50v
 
 1. Maijala Seija LapVe 7:53
 2. Hiltunen Lilja AMC 9:13
 
 1km miehet 50v
 
 1. Suomalainen Juha OH 6:34
 2. Karjalainen Tapani RDS 6:52
 3. Määttä Aimo RDS 7:11
 
 1km miehet 55v
 
 1. Tolppi Juha LänRa 7:04
 2. Suonansalo Jorma RDS 8:04
 
 1km miehet 60v
 
 1. Tuisku Kauko RDS 6:23
 
 400m miehet 65v
 
 1. Pitkänen Paavo RDS 3:11
 2. Puolakka Väinö RDS 4:08
 
 400m miehet 70v
 
 1. Lukkari Oiva Alpi 3:35
 
 1km tytöt 18v
 
 1. Simonen Sara OH 6:32
 2. Törmänen Birgitta OH 8:07
 
 400m Kuntosarja
 
 1. Viitasaari Jimi Roi 2:24
 2. Karhumaa Wille LaLu 2:33
 3. Karhumaa Waltteri LaLu 2:41
 4. Viitasaari Ekku OH 2:59
 5. Viitasaari Sami Roi 3:02
 6. Salmela Joel Roi 3:20
 7. Raudasoja Valtteri OH 3:24
 8. Karhumaa Wiivi OH 3:25
 9. Raudasoja Viivi OH 3:42
 10. Rovasalo Emma KUY 4:04
 11. Luiro Maija OH 7:00
 
 1km naiset yleinen
 
 1. Raudasoja Paula Roi 7:41
 
 1km naiset 35v
 
 1. Luiro Ilona AMC 6:19
 2. Lehtele Marika Roi 6:45
 
 1km naiset 40v
 
 1. Viitasaari Hanna AMC 8:10
 2. Sipola Mari Kemi 9:39
 
 1km miehet 40v
 
 1. Kuusela Teuvo Kemi 6:17
 

 

Joomla templates by a4joomla