Miehet yleinen 5 km

1. Kelottijärvi Mikko LaLu 18:03
2. Ylisaukko-oja Jani LaLu 18:14
3. Suopela Feodont TerTe 20:59

M35 5 km

1. Leppänen Ari-Pekka RDS 21:09

M40 5 km

1. Ronkainen Teppo ONMKYu 18:44
2. Kuusela Teuvo Kemi 20:13

M45 5 km

1. Viuhkola Juha PudU 21:02
2. Törmänen Sakari RDS 21:14
3. Väyrynen Markku LapVe 24:37

M50 5 km

1. Sieppi Erkki RDS 20:03
2. Määttä Aimo RDS 21:02
3. Kankkunen Juha AMC 23:08
4. Haanpää Pentti RDS 23:26
5. Tulppo Tenho AMC 25:27
6. Karjalainen Tapani RDS 26:51
7. Suoheimo Kari AMC 27:47

M55 5 km

1. Halonen Jouni SiSi 21:41
2. Jylhänlehto Kari PudU 21:46
3. Suopela Kuisma TerTe 23:39
4. Hast Markus Keminmaa 23:51
5. Heikkilä Timo SaSa 25:59
6. Suonnanasalo Jorma RDS 31:10

M60 5 km

1. Tuisku Kauko RDS 20:39
2. Kangas Pauli RDS 21:20
3. Kuivalainen Pekka KittU 23:56
4. Krigsholm Pentti RDS 29:06
5. Mäkinen Veikko RDS 32:04

M65 5 km

1. Pätäri Aarno Hikiset 23:58
2. Broman Kari RDS 24:45
3. Puolakka Väinö RDS 26:01
4. Pasala Kalevi RDS 29:15

M70 2 km

1. Onnela Jorma Hikiset 10:27
2. Lukkari Oiva AlatPi 11:22

M75 2 km

1. Jumisko Timo AlatPi 11:30
2. Moilanen Asko Vuoskinnan NS 11:38

M80 2 km

1. Väisänen Aarne RDS 15:21

M90 2 km

1. Hakanpää Tauno RDS 20:54

MKunto 5km

1. Kierivaara Miikka OH 23:54
2. Ahola Erkki PosPy 25:11
3. Pirttijärvi Asko RDS 26:01
4. Lepola Pietari (P14) LapVe 29:29
5. Foley Richard RDS 29:49

N yleinen 5 km

1. Peiponen Johanna RoLa 18:34

N35 5 km

1. Lehtelä Marika Rovaniemi 22:37

N40 5 km

1. Sipola Mari Kemi 29:09
2. Väyrynen Irene LapVe 32:32

N45 5km

1. Kuivalainen Kati KittU 23:32
2. Keihtä Tuija AMC 25:04
3. Mäkinen Miia RDS 29:11

N50 5 km

1. Leminen-Lahdenperä Jaana AMC 24:37
2. Tulppo Eeva AMC 25:37

N55 5 km

1. Ruutiainen Pirjo TerTe 38:11

NKunto 5 km

1. Kaarlela Kaisa Rovaniemi 23:10
2. Pihlajamäki Emma Rovaniemi 24:20
3. Rautio Merja RDS 36:53
4. Hooli Hillevi 36:53

P8 1 km

1. Mäkinen Sampo RDS 6:15
2. Väyrynen Aaro LapVe 7:57

P10 2 km

1. Mäkinen Rasmus RDS 11:41

P12 2 km

1. Kontio Topias LaLu 8:26
2. Ojaniemi Janne LaLu 10:15
3. Vaattovaara Santeri SiSi 10:19

P14 2 km

1. Vaattovaara Saku SiSi 9:14

P16 5 km

1. Sulisalo Samuli LapVe 22:34
2. Huhtala Severi OPP 31:25

P18 5 km

1. Väyrynen Iiro LapVe 23:49

T8 1 km

1. Petrelius Enni LaLu 5:13
2. Manninen Seliina OH 5:46
3. Raudasoja Viivi LaLu 6:09


T14 2 km

1. Heinonen Ella OH 9:07
2. Väyrynen Iina LapVe 10:43

T18 5 km

1. Haataja Iida LaLu 21:16

 

Joomla templates by a4joomla