M35 5 km 
1. Koivu Veli-Heikki RDS 18:02
2. Leppänen Ari-Pekka RDS 20:53
3. Suopajärvi Sami 21:22
4. Irvankoski Jani RDS 22:15

M40 5 km 
1. Ronkainen Teppo ONMKYu 17:53
2. Kuusela Teuvo Kemi 19:20

M45 5 km 
1. Haataja Kyösti LKS 20:37

M50 5 km 
1. Sieppi Erkki RDS 19:48
2. Määttä Aimo RDS 20:21
3. Koivuniemi Lasse RDS 21:07
4. Koivisto Matti RDS 21:12
5. Sääskilahti Jukka RuNSU 22:07
6. Karjalainen Tapani RDS 23:18
7. Koivumaa Marko 26:08
8. Suoheimo Kari AMC 30:59

M55 5 km 
1. Suonnanasalo Jorma RDS 20:23
2. Jylhänlehto Kari PudU 21:45
3. Bohm Pertti RDS 21:47
4. Suopela Kuisma TerTe 22:57
5. Heikkilä Timo SaSa 25:23

M60 5 km 
1. Tuisku Kauko RDS 19:36
2. Kuivalainen Pekka KittU 22:43
3. Salo Kalevi RDS 23:35
4. Krigsholm Pentti RDS 27:03
5. Telkkälä Raimo RDS 27:21
6. Lilja Antti RDS 28:16
7. Mäkinen Veikko RDS 31:48

M65 5 km 
1. Poussu Leino RDS 20:57
2. Pätäri Aarno Hikiset 23:44
3. Pudas Eino KittVoima 24:39
4. Puolakka Väinö RDS 27:52
5. Huotari Matti LaVe 34:42


M70 2 km 
1. Onnela Jorma Hikiset 10:03
2. Lukkari Oiva AlatPi 11:52
M75 2 km 
1. Jumisko Timo AlatPi 11:23

M80 2 km 
1. Väisänen Aarne RDS 14:42
2. Harju Paavo RDS 17:33

M85 2 km 
1. Tervo Kalevi RDS 22:12

M90 2 km 
1. Hakanpää Tauno RDS 20:14

MKunto5 5 km 
1. Määttä Janne RasHy 21:40
2. Kierivaara Miikka OH 22:10
3. Pirttijärvi Asko RDS 26:16
4. Lepola Pietari (P14) LapVe 28:04
5. Foley Richard RDS 32:10

N yleinen 5 km 
1. Peiponen Johanna RoLa 18:20
2. Hemminki Anni RDS 19:22
3. Hemminki Elli RDS 19:23


N40 5 km 
1. Väyrynen Irene LapVe 32:32
2. Mäkitalo Marjo Juoksukoulu 35:35

N45 5 km 
1. Kuivalainen Kati KittU 22:58
3. Mäkinen Miia RDS 28:38

N50 5 km 
1. Leminen-Lahdenperä Jaana AMC 23:28
2. Uusikartano Aila KittVoima 24:42

N55 5 km 
1. Ruutiainen Pirjo TerTe 39:20

NKunto  5 km
1. Haase Tuula Juoksukoulu 34:51
2. Rautio Merja RDS 36:49

P8 1 km 
1. Heinonen Eemil OH 4:36
2. Mäkitalo Oskari NiVo 5:51
3. Väyrynen Aaro LapVe 7:35
4. Mäkitalo Elias NiVo 8:44

P10 2 km 
1. Mäkinen Rasmus RDS 11:21

P12 2 km 
1. Onnela Heikki LaVe 7:51
2. Petrelius Eetu LaLu 8:35
3. Ojaniemi Janne LaLu 8:52
4. Vaattovaara Santeri SiSi 9:47

P14 2 km 
1. Vaattovaara Saku SiSi 8:51
2. Irvankoski Matias FC Lynx 8:53
3. Määttä Konsta OH 9:05


P18 5 km 
1. Väyrynen Iiro LapVe 22:39

T8 1 km 
1. Petrelius Enni LaLu 4:30

T10 2 km 
1. Irvankoski Emilia RoiTa 9:23
2. Määttä Kiia OH 

T12 2 km 
1. Siipola Maiju RoLa 10:14


T14 2 km 
1. Heinonen Ella OH 8:45
2. Väyrynen Iina LapVe 10:10

T16 5 km 
1. ?????????????????? 22:50


T18 5 km 
1. Haataja Iida LaLu 19:47
 

 

Joomla templates by a4joomla